Adres kerkgebouw hanswsolo
Correspondentieadres
Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt Ontvangen-kerk
Kerklaan 9, 4417 BD Hansweert
Telefoon 0113 381363

Financiële gegevens
ING: NL56 INGB 0000103481, Parochiekern Oost – Zuid Beveland RABO: NL57 RABO 0334051606  Pater Damiaanparochie kern O-Zuid Beveland

Contactpersonen
Hansweert: J.C. Jansen, Mastgat 12, 4417 CL Hansweert, Telefoon 0113-383070, E-mail: jcjansen@zeelandnet.nl
Rilland: vacant
Yerseke: J. Rijk, Begonialaan 9, 4401 HN Yerseke, Telefoon 0113-573469.

Doopcontactpersoon
Pastoraal Centrum Goes, tel. 0113-218610

Kopijadres Oost-Zuid-Beveland
Jeannet Kievit, Marconistraat 34,4416 DE  Kruiningen, e-mail: aakievit@zeelandnet.nl

Nieuws uit Parochiekern Oost-Zuid-Beveland

Vrijwilligers bedankt!

0
Beste Parochianen Op 19 februari sluit de kerk in Hansweert. Dit is de derde kerk van onze Parochiekern. Daarom willen wij alle vrijwilligers die zich nu en in het verleden hebben ingezet voor onze kerk hartelijk danken. Wij gaan geen namen of taken noemen omdat we er dan zeker zullen vergeten. Iedere vrijwilliger is heel belangrijk geweest voor de kerk(en), De Parochiekerncommissie

Werkgroep kerksluiting

0
In de maand november hadden de leden van de parochiekern Oost-zuid Beveland een uitnodiging ontvangen voor een bijeenkomst op 7 december omtrent de aankomende kerksluiting. Uiteindelijk waren we met een mooie groep trouwe parochianen samengekomen. Geerten Kok opende met gebed, waarna Angela Koole een inleidend woord deed. Vervolgens gaf Alida van Veldhoven de stand van zaken tot dusver door. Alle ontwikkelingen die er tot dan waren gemaakt, de vragen waar we tegenaan zijn gelopen en de uitdagingen die nog voor ons liggen. Daarbij werd de input gevraagd van alle aanwezigen. We gingen in subgroepen uiteen om op deze manier iedereen...

Uitnodiging

0
Op 7 december 2022 zijn we met velen samengekomen in Kaj Munk om met elkaar te praten over de ontwikkelingen rondom de kerksluiting. U mocht daar allen actief in meedenken, wat resulteerde in ideeën die we als werkgroep graag meenamen naar de toekomst toe. Met de aangeleverde input van u allemaal proberen we een passend alternatief te vinden, om ons geloof voort te zetten na de kerksluiting. Hier denken we verschillende mogelijkheden voor te hebben, waarvan we u graag op de hoogte willen stellen. Om u zo nauw mogelijk te betrekken bij de processen die gaande zijn, rondom de...

Lief en Leed