WERELDDAG VAN DE ARMEN.

Op zondag 17 november wordt voor de derde keer de Werelddag van de Armen gehouden. Caritaswerkgroep Schouwen-Duiveland wil hier graag op inspelen door een inzamelingsactie te organiseren voor de Voedselbank op Schouwen Duiveland. Op dinsdag 12 november en donderdag 14 november kunt u, van 9.30 uur tot 11.30 uur uw bijdrage inleveren op Mosselstraat 4 te Zierikzee . Op zondag 17 november wordt er tijdens de viering aandacht aan dit thema geschonken en kunt u uw bijdragen schenken. Vertegenwoordigers van de Caritas nemen dat graag achter in de kerk in ontvangst.
Waar het meest behoefte aan is:
Koffie, suiker, rijst, macaroni, honig kruidenpakjes voor macaroni of nasi/bami, potten of blikken groente of soep, broodbeleg als jam, hagelslag of chocopasta, olijfolie, koekjes; maar ook tandpasta en tandenborstels, deodorant, wasmiddel, afwasmiddel, toiletpapier, zeep, douchefris, shampoo.
Graag bevelen wij dit van harte bij u aan en Caritaswerkgroep Schouwen-Duiveland zorgt dat het bij de voedselbank terechtkomt.
Hartelijk dank bij voorbaat!

Voor meer informatie kunt U kijken op: www.voedselbank.nl