VAN DE KLUSGROEP

Na toch wel vrij pittige maanden klussen dachten wij dat de klusgroep wel aan vakantie toe was. We hadden dan ook gezegd dat er in de maand juli niet geklust zou worden. Ze kregen vakantie. Maar wat bleek? Ze wilden helemaal geen vakantie, ze wilden vakantiewerk. Waar maak je dat nu nog mee?

Als aangevers vinden wij dat natuurlijk fantastisch. En eerlijk is eerlijk, klussen die zich zelf oplossen zijn er niet en het onkruid houdt ook geen vakantie.

We hebben dus de tuinen onderhouden, een overkapping gemaakt, het Christus Koningsbeeld is weer bijna schoon ( wordt op 24 augustus voltooid), verwarmingsfilters vervangen, scheuren in metselwerk opnieuw gevoegd, afzettingstape vervangen enz. Het is veel werk maar ook heel gezellig.

Voor en halverwege de klus.
Tot de volgende keer,

Cees en Erik