Toeristenkerk Onze Lieve Vrouwe op Zee

2 april zijn we met een sfeervolle en devote viering gestart met ons toeristen seizoen. Pater Ton Bun en de lectoren Wim en Henny vertelden het passieverhaal met onderbreking van zang door L’Esprit. Kerkgangers waren erg onder de indruk en hoopten ook volgend jaar eenzelfde viering te mogen meemaken. De zegening van de palmtakken en uitreiking werd begeleid door het lied: “Toen Jezus naar zijn stede ging.” Een mooie viering als start van het nieuwe toeristenjaar. De Paasviering werd druk bezocht door vele toeristen en eigen kerkgangers. Pastor Noëla Polet verraste ons met een eigentijdse, maar ook indringende oproep om niet stil te staan bij het lege graf.

Zaterdag 1 juli is er om 15.00 uur een bijzondere viering

.  Na het middaggebed van die dag zal pastor Noëla een zegengebed uitspreken over de iconen, die op de patio gedurende een maand te zien zijn. Ook zal ze de kerkgangers zegenen. Daarna gaan we naar de patio om onder het genot van een kopje koffie met lekkernij de mooie iconen van Ivanka de Otter te bezichtigen. Gedurende de gehele maand juli zal de kerk en de patio open zijn op elke dinsdag van 14.00 uur tot 17.00 uur. Van harte welkom

Vorig artikelPinkstergedachte 2023
Volgend artikelKBO Schouwen-Duiveland