TERUGBLIK OP DE KERSTMARKT

TERUGBLIK OP DE KERSTMARKT
Gezellig was het weer op onze jaarlijkse kerstmarkt.  De mooie kerststukken waren binnen no-time uitverkocht. Veel kaarsjes werden aangestoken bij de kerststal, de opbrengst was bestemd voor vrouwen en kinderen in Burkina Faso. De verloting van de prachtige boodschappenmanden werd aan het eind van de middag gedaan door pastoor Fons van Hees.

De gelukkige winnaars waren, Marijke Clarijs, mevr. van Dorp  en Anne Martens, die haar mand direct weer gaf aan iemand die het goed kon gebruiken.

kerstmarkt 15 december 2018

Ook werd er gesmuld van alle lekkers, heerlijke oliebollen, palingbrood, hamburgers, soep en glühwein. Maar vooral de ontmoeting met elkaar en de goede sfeer maken die dag speciaal. Dank aan onze kerstman die met flyers de stad in ging om zo het publiek attent te maken op onze kerst-activiteiten. De opbrengst is ongeveer 1400 euro. Dank aan eenieder die geholpen heeft op wat voor manier dan ook. De foto’s van de kerstmarkt zijn te bezichtigen op deze website