SCHOOLPROGRAMMA VASTENACTIE 2019

De Willibrordusschool in Zierikzee werd ook dit jaar weer bezocht door een groep kinderen, zo’n 25 in totaal en enkele begeleiders, die een musical opvoerden met het thema van de Vastenactie van dit jaar. Quinty, de hoofdrolspeelster ontmoet in een droom de vier elementen: water, vuur, aarde en lucht; elk in een ander werelddeel. Ze ontdekt hoe mooi en fascinerend de schepping in elkaar steekt en stelt vast dat we zuinig moeten zijn op de aarde. Met toneel, dans en muziek roepen ze de kinderen op om in beweging te komen voor het water project van deze vastenactie.

Voor de vakantie kregen de kinderen een spaardoosje mee dat ze voor de Pasen op school weer zullen inleveren. Op deze manier worden de kinderen enthousiast gemaakt om op hun manier een steentje bij te dragen. De musical was een groot succes.

Werkgroep vastenactie.

Kern Caritas Schouwen-Duiveland.