GEZAMENLIJKE DIENST VAN EENHEIDSZONDAG

In het kader van de week van gebed voor de eenheid van de christenen kwamen we samen vanuit de verschillende kerken in Zierikzee naar de Nieuwe Kerk. Het thema: “doe goed, zoek recht” werd aangereikt door christenen uit Minnesota, Amerika. Als gevolg van onrecht en geweld in hun eigen land zijn miljoenen mensen op de vlucht. Daaronder zijn veel christenen die in ons land terecht zijn gekomen op zoek naar een veilige plek. Christenmeisjes uit Eritrea en Oekraïne vertelden in deze dienst iets over hun (kerkelijk) leven. Er was een symbolische bloemschikking gemaakt die uitdrukte dat we verbonden zijn met elkaar door het gebed en de witte tulpen verwezen daar naar.
Er was een gelegenheidskoor samengesteld uit leden van de verschillende kerken o.l.v. Willie den Hollander. De hoop werd uitgesproken dat de eenheid tussen christenen uit allerlei kerken en landen door zal klinken in dit samenzijn.

Vorig artikelDE LICHTJESTOCHT VAN 22 DECEMBER
Volgend artikelTERUGBLIK 2022