FILMAVOND IN HET PAROCHIECENTRUM

WOENSDAG 06 DECEMBER 2023

AANVANG 19.00 UUR FILM START 19.30 UUR

THE LETTER            A MESSAGE FOR OUR EARTH

De documentaire vertelt het verhaal van verschillende vertegenwoordigers van groepen die weinig gehoord worden. Ze zijn toegewijd aan ecologische en sociale doelen en de klimaatverandering heeft veel impact op hun eigen omgeving. Ze worden door Paus Franciscus uitgenodigd om de encycliek Laudato Si met hem te bespreken. De hoofdrolspelers zijn een inheemse leider uit het Amazonegebied, een Senegalese klimaatvluchteling, een jeugdactivist uit India en twee wetenschappers van Hawaï. Hun dialoog met de Paus, opgenomen in de film, biedt een onthullend kijkje in de persoonlijke geschiedenis van Paus Franciscus en nooit eerder vertoonde verhalen sinds hij bisschop van Rome werd. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar in gesprek te gaan.  Wilt u de film komen kijken graag even een berichtje voor 04 december naar Jacolien de Meij 06-29310123 of jdemeij@zeelandnet.nl

Vorig artikelDe Gerarduskalender: elke dag een beetje spirit!
Volgend artikelTOERISTENKERK ONZE LIEVE VROUWE OP ZEE