FILMAVOND IN HET PAROCHIECENTRUM WOENSDAG 07 FEBRUARI 2024 INLOOP 18.30 UUR START FILM 19.00 UUR

Oscar is 10 jaar oud, lijdt aan leukemie en heeft nog maar een paar weken te leven. Hij denkt dat hij zijn doctoren heeft teleurgesteld door niet te genezen en neemt het zijn ouders kwalijk dat ze niet met hem over zijn naderende dood kunnen praten. Gelukkig is daar Oma Rozerood, een oudere dame die de kinderen in het ziekenhuis bezoekt. Ze vertelt hem verhalen over haar vroegere worstel carrière, raadt hem aan brieven aan God te schrijven en bedenkt een spel waar elke dag voor 10 jaar uit iemands leven bestaat. Zo leeft Oscar een heel leven in slechts een paar dagen. Na afloop van de film kunnen we met elkaar in gesprek gaan. Jeannette van den Beukel (geestelijk verzorgster Hospice Kaaskenshuis en ADRZ) en Sanne van Es (coördinator Hospice Kaaskenshuis) zullen het gesprek leiden. Mocht u de film komen bekijken dan graag even aanmelden voor 05 Februari bij Jacolien de Meij 06-29310123 of jdemeij@zeelandnet.nl
De filmavond vindt plaats in het Parochiecentrum Mosselstraat 4 4301 JN Zierikzee

Vorig artikelADVENTSVIERING
Volgend artikelNIEUWJAARS TOESPRAAK