VACATURE EN HERSCHIKKING

Sinds 1 januari is er een vacature ontstaan in het pastorale team doordat pastor Van Lamoen ging werken in Roosendaal. Ondanks aanhoudende vragen aan de verantwoordelijke stafleden van het bisdom is deze vacature tot op heden niet vervuld. Een gesprek in de zomer heeft geleerd, dat er zeker het komende jaar geen kandidaten beschikbaar zijn om de vacature te vervullen. Voor de leden van het pastorale team betekent dit, dat zij hun taken zullen herschikken en dat het eerder vastgestelde pastorale beleidsplan moet worden herzien. Meer concreet wil dit zeggen, dat  de eerst aanspreekbaarheid nu als volgt verdeeld is:

  • Lewedorp en Zierikzee: pastoor Van Hees;
  • Goes, ‘s-Heerenhoek en Kwadendamme: pastor Heezemans;
  • Heinkenszand, Oost-Zuid-Beveland en Ovezande: pastor Hacking.De pastores zullen ondanks de verminderde capaciteit met volle inzet blijven werken om de pastorale zorg zo goed mogelijk te vervullen.

    Op bovenstaande foto ziet u ook nog pastoor De Maat en pastor Mangnus, die beiden vooral in Walcheren ( H. Mariaparochie) actief zijn.

  •  

    Wiel Hacking, teamleider

Vorig artikelLOPEND VUURTJE BERGEN OP ZOOM
Volgend artikelRadio Maria