THEMA-AVOND PESACH

Thema-avond over Pesach, het Joodse Paasfeest in Goes

Op woensdag 12 april is er in een thema-avond met Andre Diepenbroek en Theo Koppes in het Calvijn College, Klein Frankrijk 19 in Goes. Het onderwerp van de avond is de Seideravond, gevierd in de vooravond van Pesach, het Joodse Paasfeest. De bijeenkomst is georganiseerd in het kader van de tentoonstelling over de Grote Terugkeer, die voor en na de bijeenkomst te bezoeken is. De aanvang om 19.30 uur. Graag van tevoren aanmelden bijeenkomst@cvi.nl of via 033-2458824. Kosten € 5,- p/p.

 

De Seideravond

Pesach is bij uitstek het feest van de uittocht uit Egypte en de terugkeer van het volk van Israël naar het Beloofde Land. Ook de Heere Jezus vierde het feest met Zijn discipelen en volgelingen en daar liggen de wortels van het christelijke Avondmaal. Wat en hoe viert Israël Pesach, het feest van de voorbijgang, van de uittocht? Een avond met veel uitleg en het eten van de gerechten die bij Pesach horen. De gerechten worden verzorgd door leerlingen van de afdeling Verzorging. Uw gastheren zijn André Diepenbroek (Ambassade van Israël) en Theo Koppes (Christenen voor Israël).

Vorig artikelALLES VOOR ALLEN
Volgend artikelWANDELINGEN IN DE ZAK VAN ZUID-BEVELAND