WE WILLEN ZOVEEL MOGELIJK BEHOUDEN

We willen zoveel mogelijk op ’s-Heerenhoek behouden, maar zolang we niet weten wat er verder met de kerk gaat gebeuren en zolang we niet weten of er dan een hoekje voor ons beschikbaar blijft weten we niet wat we allemaal kunnen behouden. Het liefste zouden wij zien dat het hoofdaltaar in een afgescheiden ruimte komt te staan en dat alles wat ons dierbaar is daarbij kan blijven.

We zaten best goed in ’s-Heerenhoek. De man van de gebouwen (Sjaak Uitterhoeve) had al best veel tijd gestoken in de pastorie en de Willibrorduskapel. Hij was druk in de weer om de aanpassingen in gang te zetten toen hij plotseling overleed. Nu zal het neerkomen op de heren: William Voet, Frank van de Linde en Ton Oosthoek. De aannemers hebben hun planning klaar en zullen beginnen. De pastorie staat in de steigers en het vervangen/verbeteren van kozijnen en dakgoten kan eindelijk starten. Los van de enorme kostenpost, zijn we blij dat we dit gebouw voor de toekomst een opknapbeurt mogen geven.

Vorig artikelHELP ONS
Volgend artikelBELOFTE MAAKT SCHULD