Voorbeelden hoe het ook kan:

Een timmerbedrijf uit Heinkenszand, waarvan directie en een aantal personeelsleden in onze parochiekern wonen, stelt materiaal en arbeidsuren gratis beschikbaar om herdenkingskruisjes voor de komende acht jaar te garanderen. Zo’n kruisje is voor nabestaanden een kostbare herinnering aan hun geliefde en daarom moet het representatief zijn. Dit bedrijf zegde het vorig jaar toe dit voor onze kern te garanderen en we kregen prompt bijna honderd kruisjes aangereikt. Voor ons is het geen vraag meer wie de ‘ mol’ is, die dit mogelijk heeft gemaakt. Ontzettend bedankt!

Ruim een jaar geleden zaten we even moeilijk door het afscheid van verschillende leden van onze bloemengroep .Iemand die veel ervaring had in de bloemengroep van Goes (die ook een reorganisatie kende) en in ons dorp woonachtig is, pakte de draad en de bloemen weer op, zocht enkele fanatieke dames erbij en….hupsakee: we hadden een nieuwe bloemengroep. Resultaat: wekelijks een fris origineel, liturgisch verantwoord bloemstuk of groter arrangement. Bij uitvaarten passen ze- zo mogelijk in overleg met nabestaanden- de bloemstukken aan. Een genot voor het oog en iedereen is blij!