Pastorie heeft nieuwe bewoners

Na ruim twee jaar leegstand en beperkt onderhoud hebben we sinds 1 september een nieuwe huurder gevonden voor onze pastorie: EvidEndt, een kleinschalige zorgorganisatie binnen de provincie Zeeland. Zij leveren ambulante hulpverlening, dagbesteding en zelfstandig begeleid wonen op verschillende locaties in en rond Goes.

In en rond de pastorie willen ze een zestal personen begeleiden en zinvolle activiteiten aanbieden, waarbij de aanwezige, grote, tuin een welkome aanvulling is.

In november verwacht men alle ruimten klaar te hebben voor bewoning en zullen van hieruit alle werkzaamheden worden opgestart. Zakelijk leider Emmy zal vanuit deze woning dagelijks alle verrichtingen kunnen volgen en leiden. Zij hecht eraan een open contact met de plaatselijke bevolking aan te gaan, zodat eventuele vragen direct kunnen worden beantwoord.  Meer weten? Kijk op de website van EvidEndt.

Parochiekerncommissie