ZONDAG VAN DE EENHEID

In de bidweek voor de eenheid werken we al twintig jaar samen met de DEO gemeenten: Driewegen, Ovezande en Ellewoutsdijk. Dit jaar was onze kerk de ontvangende kerk op zondag 15 januari. Het thema was dit jaar: ‘Doe goed, zoek recht’, en was voorbereid door de Raad van Kerken in Minnesota (VS). De voorgangers waren Jörg Buller en Alida van Veldhoven. In deze viering was veel symboliek aangegeven, onder andere met stenen en water. Ook de kinderen hebben in de nevendienst met steentjes gewerkt. Ze hebben er bloemetjes op geschilderd en lieve woordjes erop gezet.

Er was een goede opkomst. In zijn overweging ging ds. Jörg nog in op het grote onrecht van de slavernij van vroeger. Maar we moeten ervoor waken dat er geen nieuwe vormen van slavernij ontstaan. Het was een boeiende preek. De collecte werd gehouden voor de Stichting Nederland-Sri Lanka na een korte presentatie. Die bracht € 204 op. ook hadden de dames van de Stichting een aantal leuke artikelen te koop ten bate van hun mooie doel. We konden onder genieten van de koffie dus even winkelen. Al met al was het een geslaagde dag.

Corrie de Baar

Vorig artikelZILVERLINDE
Volgend artikelNIEUWJAARSRECEPTIE