THEEHUIS ‘DE PASTORIE’ VAN START

Vanaf begin juni is het theehuis opgestart. De eerste twee weken werden groepen mensen uitgenodigd. Dit om uit te proberen of het allemaal ging lukken. Het vergde van de mensen die er dagbesteding doen en van de begeleiding de nodige improvisatie. Na twee weken zijn de aanloopproblemen er zeker uit en loopt het gesmeerd.

Dat hebben we zelf aan den lijve kunnen ondervinden. Op vrijdag 11 juni was een groep vrijwilligers van de kerk uitgenodigd. Namelijk de mensen die als vrijwilliger hebben gewerkt aan de verbouwing van de pastorie tot Theehuis. Samen met hun partners waren ze welkom voor thee of koffie met wat lekkers erbij. Met dertien mensen hebben we kunnen genieten van de gastvrijheid van ‘Zeeuwse Gronden’.

De officiële opening volgt later, als ook de regel van anderhalve meter eraf is. Maar … tot die tijd bent u van harte welkom in Theehuis ‘De Pastorie’. De huidige vaste openingstijden zijn woensdag, donderdag en vrijdag. Warm aanbevolen!