SAXOFOON EN MARIMBA

Zondag 15 oktober gaat het gebeuren: het succesvolle saxofoonconcert van Wim de Veth van vorig jaar krijgt daarmee een vervolg. Bij dit tweede concert in de kerk zal marimbaspeler Sven Buuron ook weer acte de présence geven. Het belooft een topconcert te worden. We gaan uit van een start om 15.00 uur, inloop vanaf 14.30 uur, gratis entree, een pauze met een sapje en een vrijwillige bijdrage voor de artiesten bij de uitgang. Plaats: RK-kerk, Hoofdstraat 60, Ovezande. Meer informatie volgt sowieso via www.rkovezande.nl, social media en lokale krantjes. Aanmelden kan via rk.ovezande@zeelandnet.nl onder vermelding van naam, adres en aantal personen of via een briefje in brievenbus van kerk of pastorie.

Ad Schenk

Vorig artikelHELPT U MEE?
Volgend artikelDIERENDAG, FRANCISCUSVIERING