PATER DAMIAAN OP SCHOOL

Wie is Pater Damiaan en kunnen we iets van hem leren? Met die vraag gaat rooms-katholieke basisschool “De Zandplaat” in de week voorafgaand aan de Damiaanviering, van zondag 9 oktober, aan de slag. In alle groepen wordt dan het verhaal van Pater Damiaan verteld aan de hand van een prentenboek, filmpje of ander materiaal. Wie hij was, wat hij deed en waarom hij dat deed. De kinderen zullen samen praten over omzien naar elkaar en je naaste, en gaan daar ook mee aan de slag.

Kinderen uit de groepen 5, 6 en 7 gaan op woensdagmiddag 5 oktober van 14.00 uur tot 16.00 uur  “opkikkerkaartjes” maken . Deze kaarten zullen naar allerlei mensen gestuurd worden, die om wat voor reden dan ook, wel een steuntje in de rug, een opkikkertje, kunnen gebruiken. Zo kunnen ze op hun manier bijdragen aan zorg voor elkaar, met Pater Damiaan als voorbeeld.

Charlotte den Toonder

Vorig artikelBLOEMENPOT
Volgend artikelSPECIALE DIERENZEGEN