NIEUWS VANUIT DE CARITAS

Vanaf 22 augustus starten we met het inzamelen met oude gebruikte brillen, welke u niet meer nodig heeft. Deze zullen we verdelen over diverse projecten waaronder stichting Sawasdee. Achter in de kerk komt een doos te staan waar u deze in kunt leggen. U kunt ze ook in een envelop in de brievenbus doen.

De laatste maanden hebben we enkele keren mooie gebruikte kleding, schoenen en dekbedden gekregen via Amels jachtbouw in Vlissingen. Deze nog goede spullen zijn deels verscheept naar Cambodja voor de kinder- en schoolprojecten van stichting Sawasdee/ Don Bosco kinderfonds. De grotere maten en winterkleding hebben we naar de kledingbank gebracht die er ook reuze blij mee waren.

We hebben ook de gevers hiervoor bedankt. Deze waren er zeer tevreden mee dat hun geleverde spullen op zo’n goede plek terecht zijn gekomen.

Namens de Caritas kern commissie Ovezande,

William Harthoorn