LICHTTOCHT VOOR DE VREDE

Inmiddels is het alweer tien jaar geleden dat het beeld van Maria ten Hemelopneming in onze veldkapel aan de Oud Ovezandseweg is geplaatst, en dat deze kapel is ingezegend als Monument van de Vrede door pastoor Paul Verbeek. Dit lustrum willen we graag samen met u op bijzondere wijze vieren. Op zaterdag 13 augustus om 19.00 uur is er een feestelijke eucharistieviering, met als voorganger Paul Verbeek. Koren uit ons cluster zullen hierin samen zingen. Aansluitend aan de viering brengen we Maria in de veldkapel hulde met bloemen en brandende kaarsen. We vragen haar in onze gebeden om vrede voor onze wereld en om steun en kracht voor allen die getroffen worden door oorlog en geweld. Laten we in deze ‘Lichttocht voor de Vrede’ met velen vanuit het cluster en de hele regio, Maria in het licht en de bloemen zetten. We sluiten af met een gezellig samenzijn en drinken koffie en thee bij de veldkapel.

Charlotte den Toonder

Vorig artikelBEDEVAART EN VIERING BIJ HET VROUWEPUTJE
Volgend artikelBEDEVAART NAAR BEAURAING