EERSTE HEILIGE COMMUNIE

Tijdens de presentatieviering op zondag 16 april stelden 21 communicanten, afkomstig uit heel de Pater Damiaan Parochie,  zich voor in de kerk van Goes. Een van de kinderen is, Imke van Eekelen uit Ovezande, zij heeft op Hemelvaartsdag,  donderdag 18 mei om 10.00 uur in de Willibrorduskerk te ’s- Heerenhoek, haar Eerste Communie gedaan, samen met vijf andere kinderen uit de regio. Anne, de zus van Imke, kennen wij al wel als een van onze trouwe misdienaars. Ook Imke heeft al veel zin om na haar Eerste Communie, misdienaar te mogen worden. Daar zijn we natuurlijk heel blij mee! Maar als eerste wensen wij Imke en haar ouders, zus en familie een heel mooi communiefeest, samen met alle andere kinderen uit de parochie.

Tijdens de communieles hebben de communicanten een vriendschapsslinger gemaakt, die op de foto hierbij te zien is. Iedereen is van harte welkom om dit feest in de kerk van ’s-Heerenhoek met Imke en de andere kinderen mee te komen vieren.

Namens de werkgroep eerste communie

Charlotte den Toonder

Vorig artikelKOFFIE DRINKEN
Volgend artikelTENTOONSTELLING