DE LICHTJESTOCHT VAN 22 DECEMBER

Op verschillende plaatsen in Ovezande werd op donderdag 22 december het kerstverhaal verteld en nagespeeld, om zo na een mooie tocht uit te komen bij de kerststal in de kerk. Van vele kanten kregen we na afloop van de lichtjestocht te horen: “Wat was deze tocht een succes hè!” Dat zette mij aan het denken, want hoe kwam het, dat ik dit nu van zoveel verschillende mensen te horen kreeg? Dat kwam omdat mensen buitenom de school als vrijwilligers van kerk en dorp nu mee hadden mogen spelen in het kerstverhaal, waar alle kinderen van school en hun gezinnen van konden genieten. Mensen van de koren, jongeren van het voortgezet onderwijs, ouderen van Nieuw Sande en nog een aantal andere mensen, iedereen genoot van zijn of haar rol en taak en straalde van plezier en enthousiasme. Deze  fijne samenwerking en het  warme gevoel van verbondenheid tussen school, kerk en dorp, maakte het tot een echte lichtjestocht!

Charlotte den Toonder

Vorig artikelUIT DE NIEUWJAARSREDE: TERUGBLIK OP 2022
Volgend artikelGEZAMENLIJKE DIENST VAN EENHEIDSZONDAG