DE KOFFIEMOMENTEN MET KBO EN KERK

Eind januari hebben de besturen van KBO en parochiekern samen terug gekeken op de koffiemomenten in 2023. We hebben vastgesteld dat deze momenten in een behoefte voorzien. Er ontstaan geanimeerde ontmoetingen. De opkomst is verrassend goed. Ook de regelmaat van twee keer per maand, in principe op de 3e en 4e zondag van de maand, bevalt goed. Over de samenwerking van de vrijwilligers van KBO en kerk die het telkens mee mogelijk maken, is iedereen tevreden.

Samen zijn we tot de conclusie gekomen dat we graag op deze wijze samen doorgaan met de koffiemomenten. Wel hebben we besloten om mensen in de gelegenheid te stellen een vrijwillige bijdrage te leveren. Dit om de onkosten wat te drukken.

Vorig artikelKINDERKUNST EXPOSITIE IN DE KERK
Volgend artikelKERKGEBOUW TE KOOP