DE HUIDIGE STAAT VAN DE PAROCHIEKERN

De terugloop van het aantal sacramenten wordt steeds nadrukkelijker. We hadden in 2022 1 doop tijdens de klomppopviering, 2 communicanten, 1 huwelijk, 1 toetreding tot de kerk en 2 uitvaarten in onze kerk. Ook het reguliere kerkbezoek blijft langzaam maar zeker teruglopen. Wat meer enthousiasme voor de reguliere vieringen en sacramenten zou welkom zijn. Anderzijds kun je niet zeggen dat parochiekern Ovezande in een neergaande spiraal zit. Verre van!

Wat hadden we dit jaar weer veel goede activiteiten. En wat is er dan een grote betrokkenheid in onze parochiekern om mee te helpen en mee te doen. Het lukt ons nog steeds best goed om het financieel op orde te houden. Een andere sterke kwaliteit is de grote inzet van vrijwilligers. Alle werkgroepen zijn nog steeds verantwoord ingevuld. Natuurlijk schuurt het weleens wanneer mensen door leeftijd of gezondheidsredenen stoppen, maar het lukt toch steeds weer om zaken in te vullen. 

Vorig artikelEINDE OF EEN NIEUW BEGIN?
Volgend artikelUIT DE NIEUWJAARSREDE: TERUGBLIK OP 2022