DAMIAANPRIJS 2022 GAAT NAAR (W)ARM-KRACHT

De nominatie van de Dorpsmoestuin Ovezande voor de Damiaanprijs was een hele eer. Op 8 mei was in de Sint Antoniuskapel in Leuven de uitreiking van de Damiaanprijs 2022, een prijs uitgereikt door de paters van de Heilige Harten en Damiaan Vandaag. Dit voor een groep of organisatie die zich in de geest van Damiaan op bijzondere wijze onderscheidt door inzet en engagement voor kwetsbare medemensen, die uit de boot vallen en niet echt of te weinig meetellen in de maatschappij.

Gememoreerd werd dat alle laureaten geweldige initiatieven zijn die Damiaanwaardig zijn. Uit een tiental nominaties is (W)arm-kracht uit Vilvoorde gekozen, een project voor bestrijding van armoede en eenzaamheid. Met een afvaardiging van de Dorpsmoestuin en de RK-kerk waren we aanwezig bij de uitreiking. Uiteraard hebben we nog een bezoek gebracht aan de crypte van Pater Damiaan.

Ad Schenk

Vorig artikel1e HEILIGE COMMUNIE
Volgend artikelWISSELING IN PAROCHIEKERNCOMMISSIE