CLUSTERVIERING 12 AUGUSTUS

Met een goed gevoel kijken wij terug op Maria Hemelvaart. Ook de weergoden waren ons goed gezind. Het fijne was dat van iedere parochiekern vrijwilligers vertegenwoordigd waren waarmee wij er samen een mooie sfeervolle viering van hebben gemaakt. Dit kwam tot uiting in de pastoor, de koster, het gelegenheidskoor, misdienaars, lectoren, kindernevendienst, bloemengroepen en kerkgangers van alle parochiekernen van de Pater Damiaan en daarbuiten. De foto’s geven een goede sfeer impressie.

 

Tijdens de viering was de tweede collecte bestemd voor Stichting Onyame. Marleen heeft ons meegenomen in haar verhaal hoe zij zich reeds vele jaren inzet voor de kansarmen in Noord Ghana. Het thema van de viering “Jij doet er toe” is zeker van toepassing op de mensen daar. Het werk van de stichting is gericht op de twee meest kwetsbare groepen: vrouwen en kinderen. Het doel is om hen mondiger en sterker te maken, zodat ze op eigen kracht een beter bestaan kunnen leiden. Dit alles vanuit de overtuiging dat God overal aanwezig is en ons aanmoedigt om samen aan een betere wereld te werken. Zelf heeft Marleen twaalf pleegkinderen, waarvan sommigen reeds de leeftijd hebben bereikt om haar te helpen bij haar werk. De collecte heeft een bedrag bijeengebracht van 301,47 €. Namens de Stichting hartelijk dank.

Vorig artikelOPEN MONUMENTENDAG
Volgend artikelOp weg naar het einde van een tijdperk…