Belevenis van een eerste communicant

Ik ben Ida. Ik heb mijn communie gedaan met mijn vriend Mike en met zijn vriend Koen. Hij is nu ook een vriend van mij. Charlotte en de andere juffen die er waren vond ik heel leuk.

Het avondmaal was heel leuk en lekker. Toen ik thuis kwam, had ik geen honger meer, zoveel had ik gegeten.

We hebben zoveel geleerd: over het verhaal van Mozes en ‘ik zal er zijn’. In het verhaal van Mozes zei God: ‘ik zal er zijn’, dat is zijn echte naam. Mozes moest ook zijn schoenen uit doen want het was heilige grond. God hielp hem overal in nood en gevaar.

We hebben geoefend met de hostie, maar het was een lekker chipje! Dat was heel leuk.

Toen de communie was aangebroken, was dat het leukst. Ik had een heel mooie jurk aan. Ik heb mooie cadeaus gekregen en een wit tasje van mijn oma. Mijn hele familie kwam, en de vriendin van mama. Maar ik vind haar ook heel leuk.

Ik had me erg verheugd op de communie, en het was net zo leuk als ik in mijn hoofd had!

Groetjes, Ida

Vorig artikel165 jaar RK-kerk en 700 jaar Ovezande
Volgend artikelKlusdag 2024