700 JAAR OVEZANDE

In 2024 bestaat Ovezande maar liefst 700 jaar. Uiteraard laten we dat niet stilletjes voorbij gaan. Een grote groep dorpsgenoten is al een aantal maanden bezig met de voorbereidingen van het jubileumjaar. Via een aantal werkgroepen worden diverse activiteiten voorbereid.

Ook onze parochiekern neemt een aantal activiteiten voor haar rekening:

  • Een sing-along Ovezande zingt. Dat wordt een avond van echte meezingers als het Ovezandse lijflied, Zeeuwse en andere liederen
  • Op zaterdag 17 augustus, de viering van onze patrones, de tweede lichtprocessie door het dorp.
  • In de adventsperiode van 2023 gaan we het project Adventramen doen met thema Kerstmis en/of 700 jaar Ovezande. Advent betekent uiteindelijk Komst. Het kerstfeest, de geboorte van Jezus, komt eraan. Aan het einde van 2023 is het ook het uitzien naar het jubeljaar 700 jaar Ovezande. Meer informatie volgt!
Vorig artikelLaatste bericht van werkgroep kindernevendienst Lewedorp
Volgend artikelGEZELLIG SAMENZIJN