Kerstworkshop Hoogtij Hansweert

Dinsdagavond 19 december, een zeer regenachtige avond, was er een samenzijn in basisschool Schuttevaer te Hansweert. Wat ontzettend fijn dat we die gezellige, warme en versierde ruimte mochten gebruiken voor onze kerstworkshop. We waren helemaal voorbereid met volop kerstgroen, heel veel versiersels, plankjes/potjes en lichtjes. En natuurlijk kerstmuziek op de achtergrond. De deelnemers druppelden binnen, sommige hadden nog spulletjes van zichzelf meegenomen. Na een korte opening van Alida gingen we aan de slag. De ene begon met de lichtjes te ontwarren, de ander zocht de mooiste groene takken uit en weer anderen stoeiden met  de oase. De ene ervaren, de ander (waaronder ikzelf 😊) had nog nooit een kerststukje gemaakt. Dus een beetje gluren bij de buren en er ontstonden prachtige creaties. Om 20.00 uur even een pauze met warme drank en een heerlijk gevulde kerstster. Dat smaakte wel na al die inspanning. We maakte 2 stukjes per persoon: 1 voor jezelf, en 1 voor iemand waarvan je dacht dat die het zou waarderen of kon gebruiken in deze donkere dagen. En met die kerstgedachte sloten we een ontzettend gezellige interactieve avond af.  Met dank aan Miriam van Langevelde voor haar enorme hulp tijdens de voorbereidingen en de op de avond zelf.

Angela Koole

Vorig artikelKerstviering in “de Kraayert”
Volgend artikelKerstsamenzang