Oecumenische bijeenkomst Ellewoutsdijk

Op zondag 18 september is er een ‘oecumenische bieeênkomst’ in ’t Kerkje van Ellesdiek (Ellewoutsdijk). Na een zomerstop van twee maanden beginnen we weer met de oecumenische bijeenkomsten in een Zeeuwse streektaal. Ook de liederen voor deze middag worden in het Zeeuws vertaald en gezongen. De overdenking wordt dit keer verzorgd door Frans van de Heijde uit Zoutelande. Het thema is ‘Jie ei een nul’. Aan deze bijeenkomst zal ook Theo van Teijlingen meewerken (zie foto).

De bijeenkomst begint om 14.30 uur. De toegang is gratis, er wordt gecollecteerd voor Amecet en voor de onkosten van ’t Kerkje. Later is deze bijeenkomst te herbeluisteren op www.ellesdiek.nl (onder het kopje Oecumene).

 

Jan Minnaard, Oecumenische Werkgroep Ellesdiek

 

Vorig artikelStem op ons!
Volgend artikelMisdienaarsdag 2016