De Gerarduskalender: elke dag een beetje spirit !

De Gerarduskalender, uitgebracht door Klooster Wittem, is een scheurkalender met elke dag op de voorkant een spreuk die opbeurt of aanzet tot nadenken, onder het motto: ‘elke dag een beetje spirit ! ‘. Op de achterkant staan afwisselend, moppen, gedichten, bezinningsteksten, puzzels en informatie over verschillende onderwerpen. De kalender is bedoeld om elke dag goed te kunnen beginnen. De spreuk op de voorkant geeft u aan het begin van de dag een positief gevoel

De kalender wordt elk jaar met zorg en plezier samengesteld door een uitgebreide redactie van personeel en vrijwilligers rondom Klooster Wittem.

De opbrengst van de kalender komt ten goede aan alle activiteiten die vanuit Wittem worden georganiseerd (zie ook op internet: www.kloosterwittem.nl ).

U kunt de kalender bestellen bij Agnes de Winter, Tarwestraat 11, of  06-57728990