25 juni 9.30 uur clusterviering in Heinkenszand

Het valt niet mee voor de gesloten kern(en) om een goede weg te vinden hoe we verder kunnen gaan nu onze kerk dicht is. Sommige parochianen bezoeken nu doordeweeks de dienst in de Kraayert en anderen gaan in het weekend naar kernen in de buurt. Maar op zondag 25 juni is er weer een clusterviering van Heinkenszand en ‘s-Heerenhoek , waarbij Lewedorp zeker niet vergeten wordt, in Heinkenszand. Omdat juni ook de maand is van Eligius zal ook hier aandacht aan besteed worden en ook zal een gemengd koor (uit de verschillende kernen) onder leiding van Jolanda Nagelkerke deze viering muzikaal opluisteren. We hopen dat ook parochianen uit Lewedorp en omstreken deze dienst bij zullen wonen. De dienst begint om 9.30 uur en U bent allen van harte welkom!

Vorig artikelOpbrengst van de Vastenactie
Volgend artikelVastentijd