VELDKAPELLETJE KOMT TERUG

Tot voor kort stonden er op het groene driehoekje waar de Oud-Vreelandsedijk aansluit op de Kaneelpolderdijk drie mooie, grote populieren met aan één daarvan bevestigd een klein Mariakapelletje. Tijdens het afgelopen winterseizoen werden de drie bomen gerooid, maar gelukkig pas nadat het kapelletje geborgen was. Aan het begin van het komende winterseizoen zal op de voormalige plaats van de drie populieren een nieuwe lindeboom worden aangeplant. Daarna zal ook het kapelletje weer terug komen, al is op dit moment nog niet precies duidelijk hoe.

In ieder geval gaat de lindeboom een plek markeren waar historie, devotie en natuur met elkaar versmolten zijn. Uit een goed overleg tussen de Kwadendamse kerkgemeenschap, de Borselse overheid, Natuurmonumenten, en de Kiwanisclub Goes-De Bevelanden is een goed en eensgezind besluit voortgekomen om op deze plaats een nieuwe lindeboom aan te planten. Het planten van deze boom zal plaatsvinden op zaterdag 10 december om 10.00 uur door de Borselse wethouder Mw. Marga van de Plasse.

Hans de Vos / Kiwanisclub Goes-De Bevelanden

Vorig artikelBijzondere vieringen
Volgend artikelHOGE STOOKKOSTEN