THE BLUE CLAY

Een beetje in de traditie van de jaarlijkse bluesviering zijn er dit jaar twee muziekoptredens in de muziektent achterin de pastorietuin. De Kwadendamse Juke Joints spelen daar op zondag 25 september aanstaande, maar op zondag 14 augustus was het eerst de beurt aan de Westdorpse Blue Clay. Onder energieke aanvoering van gitarist/zanger Wouter Verhelst en onder drumbegeleiding van de reïncarnatie van Charlie Watts speelde de band een lekkere mix van akoestische blues, americana en texmex. De sfeer was uitstekend, evenals het weer dat die dag gelukkig niet al te heet was. Als het goed is, heeft de band na afloop een aardig zakcentje mee huiswaarts kunnen nemen. In ieder geval was dit zeer verdiend, want de muziek was top en verleidde sommigen zelfs tot dansen in het gras. De opbrengst voor de kerk zal ook goed zijn geweest, want het warme weer maakte het publiek dorstig zodat er veel drankjes werden verkocht. Al bij al was het een zeer gezellige en geslaagde muziekmiddag, die dus in september nog een vervolg krijgt.

Vorig artikelMARIAOMMEGANG 2022
Volgend artikelLITURGISCH AARDEWERK