OP ZOEK NAAR GROTE SERVIESKAST

Hoewel de keuken van de pastorie niet dagelijks wordt gebruikt, is er toch veel huisraad die zo af en toe uit de kast komt. Denk aan soepkommen bij de Hubertusvieringen, de kopjes voor het koffiedrinken na de viering, de borden en het bestek bij het carnavalsontbijt of andere maaltijden, het servies voor de logés van ons Bed & Broodje. Leuk om te vermelden is trouwens dat we in de afgelopen maand december toch weer tien gasten te logeren hadden. De opbergruimte in onze servieskast is erg beperkt en het is steeds woekeren met de ruimte. Een beetje praktisch redenerend dachten we dat het handig zou zijn om het kleine servieskastje in de keuken in te ruilen voor een wat robuustere kast. Daarmee creëren we op een gemakkelijke manier meer bergruimte. Voordat we tot aankoop overgaan, willen we echter eerst inventariseren of er mensen zijn die een grote servieskast hebben staan en daar graag vanaf willen, en het zonde vinden om deze zomaar op te ruimen. We houden ons dan graag aanbevolen.

Vorig artikelZINGEND BIDDEN IN DE VASTENTIJD
Volgend artikelGIN GEZEUR OANS DOUWE DEUR