NATIONALE DODENHERDENKING 2021

Evenals vorig jaar zijn er dit jaar geen grootse herdenkingen vanwege Corona. Dit was vorig jaar de reden dat Erik Remijn spontaan aanbood de taptoe te blazen vanaf de galmgaten van de toren. Het bleek een prachtig initiatief. Krachtig en indrukwekkend werden de noten naar buiten geblazen om daarna op ons dorp neer te dalen. Dit was de reden om Erik te vragen ook dit jaar de taptoe te blazen vanaf die bijzondere plek. Met de mensen die zich op de begraafplaats verzameld hadden legden we vorig jaar een krans en zongen we het Wilhelmus. Daarbij moet wel gezegd worden dat de weersomstandigheden perfect waren. Maar ook dit jaar gaan we ervoor om een plechtig moment te creëren ter nagedachtenis aan al die mensen die streden en gevallen zijn voor onze vrijheid en veiligheid. Op 4 mei a.s. rond 19:50 uur komen we samen in de buurt van het oorlogsmonument op de begraafplaats.

Kerncommissie