KOFFIEDRINKEN NA DE VIERING

Twee zondagen per maand drinken we na de viering koffie of thee. We zijn erg blij dat we daar wat structuur in hebben gevonden, want vaste momenten betekenen ook dat je gemakkelijk kunt organiseren. Intussen raakt de zogenaamde nazit al aardig vertrouwd. Het is er gezellig, zo constateren we. Er zijn veel onderlinge gesprekjes. Ook de nieuwe tafels van de oude banken bewijzen hun goede dienst. We proberen nu via de collectebusjes op de koffietafels een kleine vergoeding op te halen om de kosten te dekken. De kerkgemeenschap heeft immers veel en allerlei onkosten, net zoals dat geldt voor uw eigen huishouden. Onlangs was er iemand die een pak koffie meebracht en dat vonden we een mooi gebaar. Misschien dat ook u zo af en toe een kleine bijdrage in het potje doet of op een andere manier blijk geeft van waardering voor de koffie. Dat is dan heel welkom, maar niet dwingend of dringend. We laten het vooral over aan uzelf. Misschien is uw financiële bijdrage toch al royaal, of wellicht heeft u dergelijke mogelijkheden helemaal niet. Dat is allemaal prima, we huldigen de notie dat alle beetjes helpen.

Vorig artikelCHRISMAMIS
Volgend artikelCARNAVALSMISSE VOLGENS TRADITIE