KARWEITJE OP DE ACHTERGROND

Toen Tine Boonman genoodzaakt was het poetsen van de sacristie aan anderen over te laten, hebben Corrie Timmerman en Jopie Jasperse deze taak van haar overgenomen. Op eigen initiatief breidden deze dames hun taak uit door ook het priesterkoor onder handen te nemen. Het goede resultaat daarvan mogen we iedere zondag ervaren. Corrie heeft nu aangegeven haar taak te zullen neerleggen. Dit vinden wij gezien haar inmiddels respectabele leeftijd heel begrijpelijk, en we zijn haar oprecht erkentelijk voor alle uren die zij aan onze kerk heeft besteed. Het mooie hierbij is nu dat, voordat we op zoek gingen naar een opvolger, deze zich al bij ons aandiende. Rina Eckhardt is bereid voortaan samen met Jopie dit kwarweitje op de achtergrond te klaren. Daar zijn we heel bij mee.