IN MEMORIAM LEO PEETERS, PRIESTER

Pastor Leo Peeters werd geboren te Kwadendamme op 20 augustus 1939 en overleed op 1 oktober 2023 in Alphen aan den Rijn. Leo’s laatste wens, om nog één keer te zijn in de kerk waar hij 55 jaar daarvóór tot priester werd gewijd, werd op zaterdag 23 september vervuld door de Stichting Ambulance Wens Nederland (waarover meer in de volgende editie van Parochienieuws). Samen met Leo hebben we veel belangrijke gebeurtenissen mogen vieren. Alle reden dus om in dankbaarheid om te zien en stilletjes vooruit te kijken. Op zijn rouwkaart lazen we wat hem door alle jaren heen heeft bezield: ‘Vanuit een nieuwe bezinning op christelijk geloof en kerk heb ik geprobeerd de nieuwe opdrachten die voor ons liggen te vervullen’. De afscheidsdienst was op 6 oktober in het crematorium van Alphen aan de Rijn. De avond ervoor was er een druk bezochte avondwake in de Sint-Bonifaciuskerk aldaar.

Vorig artikelNajaarsschoonmaak 2023
Volgend artikelMANIEREN VAN DONEREN