GIN GEZEUR OANS DOUWE DEUR

Da is ut motto deez jaor bij ons in de Pikpot. Zo ken ik de Pikpotters. Jullie benne deurdouwers. Jullie gaon d’r elemaal vor als ge ut ziet zitte. De afgelope jaore hebbe jullie ut karnaval groot gemaakt. D’r ben ik groots op. D’n optocht deur ons dorpke meuge gezien worre. In ut vorjaar staat de Pikpot in ut centrum van de Zak van Zuid Bevelaand meej de Blues. Ok onze processie is un begrip geworre. Me vrage nie meer aan mekander: wa doen we kommend jaor? Neet: Gin gezeur oans douwe deur. Dar bin ik jeel groots op. Te wete da da bij ons nog kan. Me hemme op de zondag veur karnaval onze jaarlijkse karnavalsmis. Me zen da zo gewoon: Gin gezeur oans douwe deur. Deez jaor mag ik weer jullie voorganger zijn. Ik hope da me meej jeel veel Pikpotters de Karnavalsmis meuge viere en na de karnaval op de woensdag ut askruiske gaon ontvangen. Tot dan.

Vicaris Paul Verbeek

Vorig artikelOP ZOEK NAAR GROTE SERVIESKAST
Volgend artikelSAMENVATTING NIEUWJAARSREDE