Jaarplanning kring- en gezinsvieringen Goes en Heinkenszand

Sinds enige tijd is in de Pater Damiaanparochie de Werkgroep Jonge Gezinnen actief. Wij richten ons op initiatieven om de religieuze beleving van gezinnen met jonge kinderen te activeren. Vanzelfsprekend doen wij dat vanuit onze katholieke achtergrond en inspiratie, maar we willen openstaan voor alle jonge gezinnen die in de wereld van vandaag op zoek zijn naar (religieuze) zingeving.

Om dit te realiseren ontwikkelen we een aanbod van enerzijds gezinsvieringen, bedoeld voor alle kinderen die de basisschool bezoeken en hun ouders, en anderzijds ‘Kom maar in de kring’-vieringen, die speciaal gericht zijn op jongere kinderen tot ongeveer acht jaar samen met hun ouders. De gezinsvieringen sluiten wat betreft de vorm grotendeels aan bij de gebruikelijke vieringen op zaterdag en zondag. De ‘Kom maar in der kring’-vieringen zijn relatief kort van duur en zeer laagdrempelig.

Hoewel de Pater Damiaanparochie een groter bereik heeft dan het bijgaande overzicht doet vermoeden, richten wij ons wat betreft de boven genoemde twee soorten veringen voornamelijk op de heilige Maria Magdalenakerk in Goes en en de heilige Blasiuskerk in Heinkenszand.

 

Daarom vindt u hieronder het overzicht van de vieringen 2016-2017:

Jaarplanning Heinkenszand:

25 september 2016                        Kom maar in de kring

15 oktober 2016                              Gezinsviering Maria

24 december 2016                          Gezinsviering Kerstmis

12 februari 2017                              Kom maar in de kring

16 april 2017                                      Gezinsviering Pasen

7 mei 2017                                         Kom maar in de kring

2 juli 2017                                           Kom maar in de kring

8 juli 2017                                           Gezinsviering

 

Jaarplanning Goes:

18 september 2016                        Gezinsviering

16 oktober 2016                              Kom maar in de kring

12 november 2016                         Gezinsviering Sint Maarten

24 december 2016                          Gezinsviering Kerstmis

29 januari 2017                 Kom maar in de kring

? maart 2017                    Gezinsviering met presentatie communicanten

16 april 2017                                      Kom maar in de kring Pasen

25 juni 2017                                       Kom maar in de kring