Tweedaagse vlooienmarkt ten bate van:

de Heilig Blasiuskerk,
Stichting Vlissingen – Ambon Plastische chirurgie voor patiënten met brandwonden, hazenlippen en open gehemelten.
Stichting Amecet in Oeganda. Kinderopvanghuis voor voornamelijk aidswezen opgezet door Els Teijlingen.

In het monumentenweekend, 14 en 15 september, houden de vrijwilligers van de Heilige Blasius een vlooienmarkt.
Heeft u spullen op zolder of in de schuur staan waar u toch niets meer mee doet en waar iemand anders misschien heel blij mee is, gooi het dan niet weg, maar breng het naar de pastorie op dinsdagavond 27 augustus of 3 september tussen 18.30 en 19.30 uur.

Liever geen grote dingen zoals kasten, koelkasten enz. i.v.m. de opslagruimte. Dus boeken, schilderijen, beeldjes, serviesgoed, nette kleding, speelgoed en curiosa of wat u nog meer kwijt wilt; wij zijn er blij mee.