Tweedaagse rommelmarkt ten bate van de Heilige Blasiuskerk en de stichting ‘Steun en opbouw Gambia’

We zoeken nog mensen vanaf 16 jaar om in de weken na het brengen van de spullen te helpen met uitpakken, sorteren en prijzen van de spullen. Heeft u een ochtend, een middag of een paar uur tijd en vindt u het leuk om te zien wat er in al die dozen zit geef dan gerust even door wanneer u kunt. Alle hulp is welkom.

 

We zijn ook dringend op zoek naar mensen vanaf 16 jaar die willen helpen op deze dagen en achter een kraam willen staan om de spullen te verkopen. Ziet u dat wel zitten neem dan contact op met Addie Nelen telefonisch of via whats app op 06 15159919 of via e-mail a_nelen@outlook.com. U hoeft niet allebei de dagen te helpen met een dag of een paar uur zijn we ook al blij. We zijn blij met alle hulp die we krijgen.

In het monumentenweekend, 9 en 10 september, houden de vrijwilligers van de Heilige Blasius een rommelmarkt.

We verkopen boeken, speelgoed, serviesgoed, glazen, schilderijen, beeldjes, sieraden, elektrische dingen, gereedschap enz. Ook kunt u genieten vaan een lekker kopje koffie of thee met een heerlijke verse wafel. Komt dus allen.

 

De rommelmarkt is op zaterdag 9 september van 13.00 tot 16.00 uur en op

Zondag 10 september van 10.30 tot 16.00 uur.

 

Tot ziens op de rommelmarkt.

 

De vrijwilligers van de parochiekern Heinkenszand.

Vorig artikelOPENINGSTIJDEN PAROCHIESECRETARIAAT
Volgend artikelUitje Sint Blasiuskoor