Opvang van vluchtelingen uit Oekraïne

Het parochiekernbestuur heeft na overleg met het Damiaanbestuur toestemming gekregen van de gemeente om vluchtelingen uit Oekraïne te huisvesten in de pastorie. U begrijpt dat dit best wel de nodige inspanning en investering vergt. De 1e en 2e verdieping moeten geschikt gemaakt worden. Parochianen die hier een handje willen helpen, kunnen zich melden bij Anneke Harten en Wim Kok. Bij voorbaat dank.

Tevens is er in verband met de opvang van Oekraïense vluchtelingen behoefte aan spullen die u wellicht over heeft.

Dit kunnen zijn: paraplu’s, fietsen (dames, heren en kinderen), terrasmeubilair, hoofdkussens en dekbedden, éénpersoons badhanddoeken en washandjes.

Af te leveren bij voorkeur op maandag tussen 8.30 en 11.30 uur.

Bij voorbaat dank, de Oekraïne-commissie.