Levende Kerststal 26-12-2023

Het was weer een hele organisatie om alles geregeld te krijgen. Het zoeken naar een kerstkindje duurde het langst. Tegenwoordig is het geen eer meer om Maria, Jozef en het kind te mogen zijn zoals dat in 1989 nog wel het geval was. Gelukkig werd er nog een familie gevonden die bereid was om de heilige familie te spelen.

Voor de andere rollen kunnen we op veel trouwe spelers rekenen. Er zijn erbij die al jaren meedoen.

Ook hebben we met de hulp van de scholen in Heinkenszand en ’s-Heerenhoek ook een aantal herdertjes en engeltjes kunnen werven. We hadden nu 2 grote herders, 5 kleine herdertjes en 2 schapen en ook 8 engeltjes.

Het verliep allemaal weer vlot, er waren veel toeschouwers met veel kleine kinderen die graag naar de os, de ezel en de schaapjes kwamen kijken.

We hebben het weer met veel plezier verzorgd en hopen dit jaar ook weer zoveel medewerking te krijgen.

Carolien, Janine, Rosita en Addie

Vorig artikelOPROEP
Volgend artikelDINER OP 1e KERSTDAG