KBO WEER VOORZICHTIG IN ACTIE

Op 24 juni hadden de leden van de KBO hun eerste activiteit sinds de uitbraak van het corona-virus. Het werd een fietstocht door de prachtige Zak van Zuid Beveland; het heggengebied, mooie bloeiende planten en bomen en rijpende gewassen op het veld. De fietsers waren getuige van de eerste uien die dit jaar werden geoogst. Er werd gepraat en er werden ervaringen uitgewisseld; kortom het leek wel een gezellige reünie en dat was het in feite ook een beetje. Via Nisse en Hoedekenskerke werd langs de zeedijk een theetuin in Baarland aangedaan met de vanzelfsprekende appeltaart. Na deze rust- en drinkpauze togen de deelnemers weer vol goede moed via Kwadendamme en opnieuw Nisse naar het startpunt bij Dijkstede, terwijl de zon de wolken inmiddels had verdreven en de temperatuur zalig was. Kortom, een geslaagde middag met alleen tevreden gezichten.

Ad Courtin