KBO Heinkenszand maakt Kerststukjes

Op 19 december hebben meer dan 20 leden van de KBO kersstukjes gemaakt onder de deskundige leiding van Jaap Wisse van Bloemisterij Wisse. Onder het genot van koffie met een gepaste traktatie en glühwein, genoot iedereen zichtbaar van deze gezellige middag. Iedereen zag gaandeweg, op aanwijzingen van Jaap, die zich op dat gebied een naam heeft verworven,  een prachtig (kunst)kerststuk tot stand komen, om tijdens de Kersttijd mee te kunnen pronken. Aan het slot van de middag was iedereen het erover eens dat het een succesvolle middag was geweest.

In februari zal er een jubileumviering van de KBO Zeeland worden gehouden in ’s-Heerenhoek. U hoort daar binnenkort meer over.

Op 13 maart zal een bezoek worden gebracht aan het Bevrijdingsmuseum in Nieuwdorp. Noteer deze datum alvast in uw agenda.