Eindejaarsviering Jan van Schengenschool

Op 19 juli ging een lange stoet van 250 kinderen van de Jan van Schengenschool weer als vanouds richting de kerk voor de laatste viering van het schooljaar. Fijn dat het weer samen mag (corona) en als prachtig lang lint van klassen kinderen, op een prachtig zonnige, hete, laatste dinsdag. Op weg naar onze dankviering voor het voorbije schooljaar.

We stonden stil bij zoveel dingen om dankbaar voor te zijn, vaak zijn de kleinsten al zo belangrijk en mooi. Goed om extra te beseffen en daarbij ook je vrijheid te waarderen, wat helaas niet vanzelfsprekend blijkt, zeker niet in de huidige tijd.

Samen zongen we mooie liedjes, werd een verhaal verteld en uitgebeeld door leerlingen van groep 7 en luisterden we naar een mooi gedicht. Verder was namens elke groep een tekening gemaakt met de leukste herinnering aan het afgelopen schooljaar, waar één leerling per klas dan wat over vertelde. Wat deden ze het allemaal goed en was het een fijne sfeer-terugblik als school.

Met dit gevoel nu op naar een welverdiende zomervakantie.

Heerlijk ervan genieten en als gezinnen “dankbare herinneringen” maken.

Daarna samen weer op weg naar een goed leerzaam jaar, in de nieuwe groepen.

 

De juffen Mariëlle en Saskia

Vorig artikelVerkoop wijwatervaatjes
Volgend artikelBEZINNING IN ASSISI