De verbouwing van de keuken is begonnen

Op 21 juni hebben een aantal dames de keukenkastjes en de kelder leeggeruimd. De mannen van de onderhoudsploeg hebben de vitrinekast van de keuken naar de achterkamer verhuisd en daar is de kast weer ingeruimd.

Op 28 juni werden de kastjes en het keukenblok uit de keuken gesloopt. Een gedeelte van het keukenblok werd in de gang gezet om te worden gebruikt tijdens de verbouwing. Er werd begonnen met de sloop van de vloer, daar vond men nog een leuk blokje hout dat daar werd achtergelaten door de aannemer C. Engelbert en zijn timmermansknecht J. Bookelaar. Dat deed men vroeger en ook nu nog wel. Toen de vloer eruit was kon je pas goed zien waarom er een andere vloer in moet.

Op dinsdag werd de elektriciteit en het water aangesloten op het keukenblok in de gang zodat we dat tijdens de verbouwing kunnen blijven gebruiken.

Wordt vervolgd.