choolviering met als thema ‘groeien’.

Op de laatste donderdagmorgen voor de herfstvakantie kwamen alle kinderen van de Jan van Schengenschool samen in de kerk om een mooie viering samen te beleven. Het thema was “groeien”. Er werden liedjes gezongen en er werd een mooi verhaal voorgelezen over een zaadje in de aarde.

Op het altaar stond een boeket veldbloemen. Net als de bloemen zijn alle kinderen ook verschillend van elkaar, maar samen vormen ze toch een eenheid. Ook vertelden alle groepen aan elkaar waar ze als klas dit jaar nog in wilden groeien. Na afloop mocht iedere groep een gietertje en zaadjes voor een zonnebloem mee terug nemen naar de klas.

We hopen dat alle kinderen dit jaar veel mogen “groeien” en dat we er met elkaar een mooi jaar van zullen maken.

Vorig artikelRozenkransvieringen
Volgend artikelBijzondere vieringen